• +90 322 324 10 00
  • info@koseoglutarim.com.tr
  • T.C. Ticaret Bakanlığı Onaylı

  • T.C. Ticaret Bakanlığı Onaylı

HAKKIMIZDA

Köseoğlu Tarım olarak siz değerli müşterilerimize, tarım sektöründe ihtiyaç duyduğunuz, uluslararası standartlarda üretilen tohum, gübre ve zirai ilaç gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz temin edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Yanı sıra, güvenle ve kaliteyi hissederek kuracağınız dostluk köprüsünüde temin ediyoruz.

Köseoğlu Tarım faliyetlerine kurumsallaşma yolunda tüm dünyanın kabullendiği tarım ürünleri ticaretini kolaylaştırmak, depolanması için yaygın bir sistem oluşturmak, ürün sahiplerinin mallarının emniyetini sağlamak ve kalitesini korumak, ürünlerin sınıf ve derecelerinin yetkili sınıflandırıcılar tarafından saptanmasını sağlamak, ürünlerin mülkiyetini temsil eden ve finansmanını, satışını ve teslimini sağlayan ürün senedi çıkartmak ve standartları belirlenmiş tarım ürünlerinin ticaretini geliştirmek üzere, tarım ürünleri lisanslı depoculuk sistemine dahil olan KÖSEOĞLU AGRO TARIM ÜRÜNLERİ LİSANSLI DEPOCULUK A.Ş. şirketini kurarak faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

61.800

Ton Depolama Kapasitesi

2602 +

Mutlu Müşteri

35

Yıllık Tecrübe

KÖSEOĞLU AGRO - Lisanslı Depoculuk

Köseoğlu AGRO olarak siz değerli müşterilerimize, tarım sektöründe ihtiyaç duyduğunuz, uluslararası standartlarda üretilen tohum, gübre ve zirai ilaç gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz temin edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Yanı sıra, güvenle ve kaliteyi hissederek kuracağınız dostluk köprüsünüde temin ediyoruz.

25.000 M2 Alana Kurulu, 61.800 Ton Depolama Kapasitesine Sahip Lisanlı Depoculuk Faaliyetinde Ürünlerinizi ELÜS Olarak Saklamaktadır.

Diğer Ürünlerimiz

Tohum

PIONEER, PROGEN, BASF, TEKFEN TARIM, TASACO TARIM Bayilikleri Tohum Bulunmaktadır.

Gübre

İGSAŞ, TOROS TARIM, GÜBRETAŞ, BAGFAŞ, DOKTOR TARSA, GEMLİK GÜBRE, CİFO, ALTINTAR GÜBRE Bayilikleri.

Zirai İlaç

BASF , BAYER , SYNGENTA , DUPONT, DOW , SUMİ AGRO, ERTAR KİMYA, HEKTAŞ, SAFA TARIM, KORUMA, FMC TARIM Bayilikleri.

Sera Örtüsü

NAKSAN Ürünleri - ( Sera örtüleri, Malç Sera Filmleri, Solarizasyon Örtüleri, Isı Perde Örtüleri).

Bizimle Çalışmaya Hazırmısınız?

35 Yılı aşkın Deneyim ve Tecrübemizle Siz Değerli mÜşterilerimize daha iyi ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Firmamız Müşterilerimizin Sahada Ziraat Mühendislerimizle ve Ofiste Yetkin Uzman Arkadaşlarımızla Beraber Yanındayız.